ДЕТСКИ КОСТЮМ ЗВЕЗДЕН РЕЙНДЖЪР

18.00 лв.
Подуктов No: 38 Подуктов Код: 1027000 Налично
Гласували: 1, рейтинг: 5.0

Детски костюм ''Звезден Рейнджър''. Гащеризон изработен от полиестер . Подходящ е за детско парти, Хелоуин, карнавал, детски градини и училищни забави, театрални и сценични костюми, детски рожден ден и други забави. 

Размер 8-9 год.

Подобни продукти